Koton Ucuz Mezuniyet Partisi Abiye Elbise Modelleri

koton dilek hanif siyah piliseli abiye elbise-200 TLÜnlü giyim markası Koton,genç bayanların mezuniyetlerinde giyebilecekleri mini,midi ve maksi boylardaki abiye elbise modelleriyle karşımıza çıkıyor.Farklı renk ve modellerdeki abiye tasarımlarını çok uygun fiyatlarla Koton’da bulacaksınız.

koton askılı saks abiye elbise-65 TLKoton’un 2017 sezonunda yer alan abiye elbiselerin arasında Dilek Hanif‘in bu marka için hazırladığı birbirinden şık abiye elbiseler de yer alıyor.Abiye modellerine yakından baktığımızda omzu açık detaylar,tüller,volanlar,pileler,sim detaylarına rastlıyoruz.

koton sim detaylı beyaz yırtmaçlı abiye elbise-130 TLKoton abiye modellerinde sıklıkla siyah,beyaz,kırmızı,gümüş,kırmızı,mavi,altın rengi gibi renkler kullanılmış.İsteyene düz sade abiyeler isteyene pullu payetli,simli abiyeler tasarlayan markanın modellerinin fiyatları oldukça uygun..

koton V yaka gümüş metalik kolsuz abiye-170 TLKaliteyi ucuza almak isteyen genç kızların tercihi olacak Koton mezuniyet abiye elbise modelleriyle bu önemli günde bütün gözler üzerinizde olacak.

Bir Cevap Yazın