Modanisa’dan 30 TL-100 TL Arası Ucuz Tesettür Ferace Modelleri

biyeli-ferace-siyahkina-mervinHer durumda rahatlıkla kullanabileceğiniz feraceler,kolay kombinlenebilir olmaları özelliğiyle tesettürlü hanımların işlerini epey kolaylaştırıyor.Çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirebileceğiniz bu modeller hanımlara vakit kazandırıyor.

pelerinli-ferace-vizon-alldayHer gün yoğun bir tempoda çalışan tesettürlü bayanların kurtarıcısı feraceler,giy-çık tarzıyla zamanı değerli olan hanımların imdadına yetişiyor.Ferace modelleri,her ortamda şıklık ve rahatlık sunarak tesettürlü bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

yarasa-ferace-001-siyah-sim-feraceFeracelerde çok farklı modelleri bir arada sunan Modanisa’da birçok farklı markanın 30 TL-100 TL aralığındaki ferace tasarımları göz kamaştırıyor.Renk yelpazesinin epey geniş olduğu ferace modellerini modanisa.com‘da bulabilirsiniz.

fermuarli-ferace-mavi-milenyYazlık ve mevsimlik feracelerin yer aldığı Modanisa‘da şal desenli feraceler,fermuarlı feraceler,yarasa kollu feraceler,işlemeli feraceler,dantel detaylı feraceler ve daha birçok farklı model uygun fiyatlarla hanımların beğenisine sunuluyor.

Bir Cevap Yazın