Etiket arşivi: alvina outlet pardesü

Alvina Outlet Kışlık Dış Giyim Modelleri

alvina-zera-trench-haki

2018 sezonuna şimdiden hızlı bir giriş yapan markalar,geçen sezondan kalma ürünlerini indirimli olarak satışa çıkarmaya çoktan başladılar bile..Yarı yarıya indirim yapan markalardan birisi de Alvina..Tesettür giyim üzerine satış yapan marka,şu anda outlet ürünleriyle hanımların beğenip fakat alamadıkları birçok ürünü beğenilerine sunuyor.

alvina-new-arizona-trench-findik

Birçok giyim ürününde indirime giden Alvina,kışlık dış giyim modellerinde de yarı yarıya fiyat indirimine gitmiş.Kaban,trenç,pardesü,manto,ferace gibi dış giyim ürünlerinde büyük bir indirime giden markanın renk ve model çeşitliliği gözlerden kaçmıyor.

alvina-reno-5558-tesettur-pardesu-neft

Düz sade modellerin yanı sıra desenli modellerin de yer aldığı indirimli dış giyimde her yaşa ve her zevke uygun ürün bulmak mümkün..Fermuar,bağcık,deri,kuşak gibi çeşitli detayların kullanıldığı Alvina sezon sonu dış giyim modellerinde her ihtiyaca uygun parçayı bulabilirsiniz.

alvina-holman-brushed-trench-siyah

Sezon sonuna yaklaşırken böylesine büyük bir indirim fırsatını kaçırmamak gerektiğini düşünüyorum,malum yeni sezon koleksiyonları çıktığında bu fiyatlara pek kaban,pardesü,manto gibi dış giyimi bulamayacağız.

alvina-emilya-3762-pardesu-indigo

Alvina outlet kışlık dış giyim modellerinden derlediğimiz parçalarla karşınızdayız.Daha detaylı ürün bilgilerine ve fiyatlarına alvinaonline.com sitesinden ulaşabilirsiniz.