Etiket arşivi: lcw erkek deri mont

LC Waikiki 2017 Erkek Kaban-Mont-Parka Modelleri

Kışın En Sıcak Hali LC Waikiki’de!

Parkalar,kaşe kabanlar,deri ve şişme montlar bu kış LC Waikiki ile yeniden yorumlanıyor.Birbirinden farklı renk ve modeldeki dış giyim kıyafetleri, bu kış erkek modasının trendlerini yansıtmanıza yardımcı olacak.

lc waikiki erkek kaşe kabanlar

Yün Karışımlı Kaşe Kabanlar

Kış sezonunun popüler parçası kaşe kabanlar,yün karışımlı kumaşlar ile üretilerek soğuk kış günlerinde beylerin içini ısıtacak.Kaşe şıklığı bu kış sezonu LC Waikiki ile yaşanıyor.

lc waikiki erkek renkli parka modelleri

Sade Fakat Şık Parkalar

Uyumun,sadeliğin ve dinamikliğin renkleri olan gri,bej ve lacivert bu kış parkalarda da ön plana çıkıyor.Kışın içinizi bu parkalarla ısıtırken bir yandan da tarzından ödün vermek istemeyen beylerin tercihi oluyor.

lc waikiki erkek deri mont modelleri

Deri Montun Dayanılmaz Cazibesi

Her zaman popüler olan deri montlar,kış mevsiminin serin günlerinde stiline önem veren erkekler için bir seçenek oluyor.Kahve ve siyah renkleri ile deri montlar,her kombine uyum sağlıyor.

lc waikiki erkek şişme mont modelleri

Sıcak Tutan Hafif Şişme Montlar

Sıcaklığı ve hafifliğiyle kullanım kolaylığı sunan şişme montlar,farklı renkleriyle LC Waikiki’de sizlerle..Bu kış çabasız şıklığı şişme montlarla yaşayacaksınız.

lc waikiki fonksiyonel şişme montlar

Triko Kollu Fonksiyonel Şişme Montlar

Hem mont hem de yelek olabilen triko kollu fonksiyonel şişme montlar,sportif şıklığı gündüzden geceye taşıyor.Modern renkleri ve tasarımı ile dış giyim modasına yeni bir soluk getiriyor.

En Şık Erkek Kaban-Mont-Parka Modelleri